A láncfűrész tartozékai:
- Stihl vezetőlemez 35cm 1,1 mm 1/4″
- Stihl fűrészlác 72szem 1,1 mm 1/4″P
- Stihl láncvédő
- AK 30S Akkumulátor
- AL 101 Töltő
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
231 990,00 Ft
Készleten
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
SOKOLDALŰ HASZNÁLATRA TERVEZETT, NAGY TELJESÍTMÉNYŰ, CSENDES LÁNCFŰRÉSZ
Meggyőző teljesítményű, sokoldalú használatra tervezett, egyszerűen kezelhető akkumulátoros láncfűrész. Kertápolási feladatokhoz, kisebb fák kivágásához, barkácsmunkákhoz és fa építőanyagok vágásához ideális. A STIHL AK rendszerhez tartozó, könnyű és csendes fűrész zajérzékeny területeken végzett feladatokhoz, hallásvédelem nélkül is használható. Az alapfelszereltségben az ¼” PM3 fűrészláncból és a STIHL Light 01 vezetőlemezből álló 35 cm-es vágószerkezet kiemelkedő vágásteljesítményt és tiszta vágásképet eredményez. A könnyű kialakítás és a nagy teljesítményű, energiatakarékos EC motor optimális egyensúlyt és megfelelő szintű teljesítményt biztosít. Az ergonomikus kialakítású kezelőfogantyún a fordulatszám fokozatmentesen szabályozható. Puha markolat a kényelmes munkavégzés érdekében. A STIHL gyorsláncfeszítő rendszer segítségével a fűrészlánc a lánckerék fedelének meglazítása után szerszám nélkül, mindössze egy állító kerék segítségével megfeszíthető. Az áttetsző olajtanknak köszönhetően az olajszint könnyedén leolvasható. Megjegyzés: A STIHL MSA 80 C-B modell kizárólag a STIHL AK 30 S akkumulátorral működtethető a teljes funkciótartományban. Más STIHL akkumulátorok használata nem garantálja az összes funkció használatát és csökkentett teljesítményt eredményezhet.| Max. feszültség | 40 V |
|---|---|
| Névleges feszültség | 36 V |
| Teljesítményfelvétel (kW) | 1,50 kW |
| Teljesítmény (kW) | 1,20 kW |
| Akkumulátorrendszer | AK |
| Tömeg | 4,6 kg |
| Vezetőlemezhossz | 35 cm |
| Horonyszélesség | 1,1 mm |
| Láncosztás | 1/4"P |









