A láncfűrész tartozékai:
- Stihl vezetőlemez 35cm 1,3 mm 3/8″
- Stihl fűrészlác 50szem 1,3 mm 3/8″P
- Stihl láncvédő
- Stihl kombikulcs
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
133 990,00 Ft Original price was: 133 990,00 Ft.111 990,00 FtCurrent price is: 111 990,00 Ft.
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
Kompakt kialakítású láncfűrész kertápolási feladatokhoz
A nagy teljesítményű STIHL MS 182 benzinmotoros láncfűrész ideális tűzifa vágásához, kertápolási feladatokhoz, kisebb fák kivágásához és barkácsolási munkákhoz is. Magáncélú és professzionális használatra egyaránt alkalmas.
A nagy teljesítményű, gazdaságos STIHL 2-MIX motor kiemelkedő vágásteljesítményt nyújt. A STIHL antivibrációs rendszer kíméli a felhasználó izmait és ízületeit, így erőkímélő munkavégzést biztosít. Az egykaros működtetés lehetővé teszi valamennyi funkció egyetlen kézzel történő vezérlését. Rönktámasz a precíz vágás érdekében. A strapabíró szűrő a szűrőtisztítások közti hosszabb időtartamért.
A stop funkcióval ellátott kombinált karral az üzemmeleg gép egyszerűen indítható. Az oldalsó láncfeszítés megkönnyíti a lánc utánállítását.
| Lökettérfogat | 35,8 cm³ |
|---|---|
| Teljesítmény (kW) | 1,60 kW |
| Teljesítmény (LE) | 2,2 LE |
| Motortípus | 2-MIX |
| Tömeg | 4,6 kg |
| Vezetőlemezhossz | 35 cm |
| Horonyszélesség | 1,3 mm |
| Láncosztás | 3/8"P |




