A láncfűrész tartozékai:
- Stihl vezetőlemez 35cm 1,1 mm 1/4″
- Stihl fűrészlác 72szem 1,1 mm 1/4″P
- Stihl láncvédő
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
168 990,00 Ft Original price was: 168 990,00 Ft.155 990,00 FtCurrent price is: 155 990,00 Ft.
Készleten
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
KÁROSANYAG-KIBOCSÁTÁSMENTES FŰRÉSZ PROFIK SZÁMÁRA
A STIHL MSA 200 C-B akkumulátoros láncfűrész ideális professzionális használatra, tűzifa darabolásához és fa építőanyagok vágásához. A könnyű, nagy teljesítményű és könnyen kezelhető láncfűrész kiemelkedő vágásteljesítménnyel rendelkezik. A csendes EC motornak köszönhetően akár zajérzékeny területeken végzett munkákra is alkalmas. 1/4″ PM3 fűrészlánc és fém rönktámasz a meggyőző vágsáteljesítmény és a pontos vágások érdekében. A STIHL gyorsláncfeszítésnek köszönhetően a lánc feszítése egyszerűen, szerszám használata nélkül elvégezhető. A STIHL AP rendszerhez tartozó gépeket mindennapi, akár nehéz időjárási körülmények közti, professzionális használatra tervezték. Ezek a gépek az IPX4 vízállósági besorolással rendelkeznek, amely a belső teszteken vizsgált cseppállóságot igazolja.| Max. feszültség | 40 V |
|---|---|
| Névleges feszültség | 36 V |
| Teljesítményfelvétel (kW) | 1,8 kW |
| Teljesítmény (kW) | 1,50 kW |
| Akkumulátorrendszer | AP |
| Tömeg | 3,5 kg |
| Vezetőlemezhossz | 35 cm |
| Horonyszélesség | 1,1 mm |
| Láncosztás | 1/4"P |








