A láncfűrész tartozékai:
- Stihl vezetőlemez 40cm 1,6 mm 3/8″
- Stihl fűrészlác 60szem 1,6 mm 3/8″
- Stihl láncvédő
- Stihl kombikulcs
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
310 990,00 Ft Original price was: 310 990,00 Ft.288 990,00 FtCurrent price is: 288 990,00 Ft.
Készleten
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
ERŐTELJES, BENZINES LÁNCFŰRÉSZ SOKOLDALÚ HASZNÁLATRA
A STIHL MS 391 benzinmotoros láncfűrész nagy vágásteljesítményének köszönhetően kiválóan alkalmas mezőgazdsasági, tájápolási és építőipari használatra. Ideálisan használható tűzifa daraboláshoz is. A STIHL MS 391 láncfűrész 3,3 kW (4,5 LE) teljesítményű, takarékos STIHL 2-MIX motorral rendelkezik. A dekompressziós szelep megkönnyíti az indítási folyamatot. Segítségével jelentősen csökken a szükséges húzóerő a behúzó kötélen, megkímélve ezzel a kezelő személyt és a motoros eszköz indítórendszerét is. További termékjellemzők:- Mennyiségszabályozható olajpumpa lehetővé teszi a szükséglethez igazodó, pontos olajmennyiség adagolását. A STIHL Ematic rendszer biztosítja, hogy a lánckenőolaj célzottan és veszteség nélkül oda kerüljön, ahol szükség van rá.
- Előleválasztásos légszűrőrendszer a hatékony munkavégzés érdekében. Az utólagosan felszerelhető HD2-szűrő távol tartja a finom port a motortól, így biztosítva a különösen hosszú élettartamot.
| Lökettérfogat | 64,1 cm³ |
|---|---|
| Teljesítmény (kW) | 3,30 kW |
| Teljesítmény (LE) | 4,5 LE |
| Motortípus | 2-MIX |
| Tömeg | 6,3 kg |
| Vezetőlemezhossz | 40 cm |
| Horonyszélesség | 1,6 mm |
| Láncosztás | 3/8" |




