A láncfűrész tartozékai:
- Stihl vezetőlemez 30cm 1,1 mm 1/4″
- Stihl fűrészlác 64szem 1,1 mm 1/4″P
- Stihl láncvédő
- AK 30S Akkumulátor
- AL 101 Töltő
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
170 990,00 Ft
Készleten
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
HATÉKONY ÉS SOKOLDALÚ AKKUMULÁTOROS LÁNCFŰRÉSZ
Könnyű és egyszerűen kezelhető akkumulátoros láncfűrész alkalomszerű használatra a ház körül. A STIHL MSA 70 C-B a STIHL AK rendszer akkumulátoraival kompatibilis. Az akkumulátoros fűrész akár hallásvédelem nélkül, zajérzékeny területeken is használható. Zárt térben végzett munkákra is alkalmas. Az 1/4″ PM3 fűrészlánc kiváló vágásteljesítményt és tiszta vágásképet biztosít. A könnyű kialakításnak és a nagy teljesítményű, energiatakarékos EC-motornak köszönhetően a gép optimális egyensúllyal és teljesítménnyel rendelkezik. Az akkumulátoros láncfűrész fokozatmentes fordulatszám-szabályozással, a kényelmes használatot biztosító ergonomikus és puha markolattal, valamint STIHL gyorsláncfeszítéssel rendelkezik.| Max. feszültség | 40 V |
|---|---|
| Névleges feszültség | 36 V |
| Teljesítményfelvétel (kW) | 1,10 kW |
| Teljesítmény (kW) | 0,9 kW |
| Akkumulátorrendszer | AK |
| Tömeg | 4,1 kg |
| Vezetőlemezhossz | 30 cm |
| Horonyszélesség | 1,1 mm |
| Láncosztás | 1/4"P |








