A láncfűrész tartozékai:
- Stihl vezetőlemez 30cm 1,1 mm 1/4″
- Stihl fűrészlác 64szem 1,1 mm 1/4″P
- Stihl láncvédő
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
83 990,00 Ft
Készleten
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
SOKOLDALÚAN HASZNÁLHATÓ ÉS EGYSZERŰEN KEZELHETŐ AKKUMULÁTOROS LÁNCFŰRÉSZ
Sokféle feladatra használható akkumulátoros láncfűrész alkalomszerű használatra a ház körül. A STIHL AK rendszerhez tartozó, könnyű és csendes fűrész zajérzékeny területeken vagy akár zárt térben végzett feladatokhoz, hallásvédelem nélkül is használható. Alapfelszereltségben 1/4″ PM3 fűrészlánccal a kiváló vágásteljesítmény és tiszta vágáskép érdekében. A fordulatszám fokozatmentesen állítható, így a teljesítmény egyszerűen szabályozható. Az optimális egyensúly, a beépített STIHL gyorsláncfeszítés, az ergonomikus fogantyú és a rezgéselnyelő puha markolat ergonomikus munkavégzést tesznek lehetővé. Az áttetsző olajtanknak köszönhetően az olajszint könnyedén leolvasható.| Max. feszültség | 40 V |
|---|---|
| Névleges feszültség | 36 V |
| Teljesítményfelvétel (kW) | 0,9 kW |
| Teljesítmény (kW) | 0,7 kW |
| Akkumulátorrendszer | AK |
| Tömeg | 2,9 kg |
| Vezetőlemezhossz | 30 cm |
| Horonyszélesség | 1,1 mm |
| Láncosztás | 1/4"P |
További Termékajánlatok
-
Akkumulátorok/Töltők
STARTER SZETT – 2db AK 30 S Akkuval és 1db AL 101 Töltővel
150 990,00 Ft Kosárba teszem






