A láncfűrész tartozékai:
- Stihl vezetőlemez 50cm 1,6 mm 3/8″
- Stihl fűrészlác 72szem 1,6 mm 3/8″
- Stihl láncvédő
- Stihl kombikulcs
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
626 990,00 Ft Original price was: 626 990,00 Ft.599 990,00 FtCurrent price is: 599 990,00 Ft.
Készleten
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
NAGY TELJESÍTMÉNYŰ LÁNCFŰRÉSZ ELEKTRONIKUS BEFECSKENDEZÉSSEL.
A nagy teljesítményű, egyszerű kezelhetőségű STIHL MS 500i benzinmotoros láncfűrész ideális vastagabb faállományban végzett munkákhoz. Könnyű kialakításának köszönhetően jól irányítható. Az MS 500i a világ első elektronikusan befecskendezésű láncfűrésze. Az innovatív STIHL Injection technológia optimális motorteljesítményt és kiváló indítási viselkedést biztosít a tengerszint feletti magasságtól és a környezeti hőmérséklettől függetlenül. Az érzékelők mérik a légnyomást, a belső és külső hőmérsékletet, és továbbítják az információkat a vezérlőegységnek. A vezérlőegység ezután meghatározza az optimális üzemanyagmennyiséget és a gyújtás időzítését. Ennek eredményeképpen az üzemanyag adagolása a szelep nyitásával és zárásával biztosított. A STIHL Injection technológia kiváló gyorsulást, kiemlekedően nagy teljesítményt jelent a könnyű kialakítás mellett:-
-
- A fűrészlánc 0,25 másodperc alatt gyorsul 0 km/h-ról 100 km/h-ra
- Az MS 500i a legjobb teljesítménysúllyal rendelkező fűrész a piacon: 1,24 kg/kW
-
| Lökettérfogat | 79,2 cm³ |
|---|---|
| Teljesítmény (kW) | 5,0 kW |
| Teljesítmény (LE) | 6,8 LE |
| Motortípus | 2-MIX |
| Tömeg | 7,6 kg |
| Vezetőlemezhossz | 50 cm |
| Horonyszélesség | 1,6 mm |
| Láncosztás | 3/8" |






