A láncfűrész tartozékai:
- Stihl vezetőlemez 35cm 1,3 mm 3/8″
- Stihl fűrészlác 50szem 1,3 mm 3/8″P
- Stihl láncvédő
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
194 990,00 Ft Original price was: 194 990,00 Ft.179 990,00 FtCurrent price is: 179 990,00 Ft.
⌛Rendelhető
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
MSA 220 C-B AKKUMULÁTOROS LÁNCFŰRÉSZ: SZÁMOS FŰRÉSZELÉSI MUNKÁRA ALKALMAS
A professzionális, nagy teljesítményű STIHL MSA 220 C-B akkumulátoros láncfűrész ideális kisebb fák kivágásához, tűzifa daraboláshoz és faápolási munkákhoz. Az akkumulátoros láncfűrész STIHL 3/8″ PS3 Pro lánccal van felszerelve, melyet magas vágási minőség jellemez. A STIHL MSA 220 C-B láncfűrésszel akár zajérzékeny területeken is dolgozhat , de akár zárt térben is élvezheti a csendes működés előnyeit. A nagy teljesítményű EC-motor az erős STIHL AP 300 S akkumulátorral kombinálva lehetővé teszi, hogy a STIHL MSA 220 maximális vágási teljesítményt nyújtson. A markolat ergonomikus kialakítása kellemes és biztonságos munkavégzést tesz lehetővé. A STIHL MSA 220 C-B akkumulátoros láncfűrésszel végzett hatékony munkát egyéb funkciók is támogatják. A STIHL gyors láncfeszítéssel egyszerűen, biztonságosan és szerszámok használata nélkül feszítheti meg a láncot. A láncfeszítésről szóló fejezetben megtudhatja, milyen lépések szükségesek ehhez. A STIHL akkumulátorok üzem- és töltési idejéről szóló áttekintésünkből megtudhatja, hogy mennyi ideig dolgozhat STIHL MSA 220 C-B akkumulátoros láncfűrészével.| Max. feszültség | 40 V |
|---|---|
| Névleges feszültség | 36 V |
| Teljesítményfelvétel (kW) | 2,1 kW |
| Teljesítmény (kW) | 1,70 kW |
| Akkumulátorrendszer | AP |
| Tömeg | 3,7 kg |
| Vezetőlemezhossz | 35 cm |
| Horonyszélesség | 1,3 mm |
| Láncosztás | 3/8"P |




