A láncfűrész tartozékai:
- Stihl vezetőlemez 30cm 1,1 mm 1/4″
- Stihl fűrészlác 64szem 1,1 mm 1/4″P
- Stihl láncvédő
- Stihl kombikulcs
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
143 990,00 Ft Original price was: 143 990,00 Ft.131 990,00 FtCurrent price is: 131 990,00 Ft.
Készleten
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
NAGY TELJESÍTMÉNYŰ AKKUMULÁTOROS FŰRÉSZ, ERŐKÍMÉLŐ MUNKAVÉGZÉS
A STIHL MSA 160 C-B akkumulátoros láncfűrész ideális mezőgazdasági, tájápolási és építóipari használatra, akár zajérzékeny területeken végzett munkákhoz is. Erőteljes motor és 1/4″ PM3 fűrészlánc a pontos vágások és a meggyőző vágsáteljesítmény érdekében. A könnyű, mindössze 3,1 kg súlyú (akkumulátor nélkül) láncfűrésszel még a hosszabb munkák is erőkímélően elvégezhetők. A STIHL gyorsláncfeszítésnek köszönhetően a lánc feszítése egyszerűen, szerszám használata nélkül elvégezhető. A STIHL AP rendszerhez tartozó gépeket mindennapi, akár nehéz időjárási körülmények közti, professzionális használatra tervezték. Ezek a gépek az IPX4 vízállósági besorolással rendelkeznek, amely a belső teszteken vizsgált cseppállóságot igazolja.| Max. feszültség | 40 V |
|---|---|
| Névleges feszültség | 36 V |
| Teljesítményfelvétel (kW) | 1,50 kW |
| Teljesítmény (kW) | 1.20 kW |
| Akkumulátorrendszer | AP |
| Tömeg | 3,5 kg |
| Vezetőlemezhossz | 30 cm |
| Horonyszélesség | 1,1 mm |
| Láncosztás | 1/4"P |








