A láncfűrész tartozékai:
- Stihl vezetőlemez 30cm 1,1 mm 1/4″
- Stihl fűrészlác 64szem 1,1 mm 1/4″P
- Stihl láncvédő
- Stihl kombikulcs
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
187 990,00 Ft Original price was: 187 990,00 Ft.172 990,00 FtCurrent price is: 172 990,00 Ft.
Készleten
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
NAGYON KÖNNYŰ AKKUMULÁTOROS FAGONDOZÓ FŰRÉSZ
Könnyű, mindössze 2,5 kg-os súlyú (akkumulátor nélkül), nagy teljesítményű speciális láncfűrész szakemberek számára. Rendkívül precíz vágások a 16 m/s-os láncsebességnek és a STIHL 1/4” PM3 fűrészláncnak köszönhetően. A csendes láncfűrész zajérzékeny területeken végzett munkákhoz is ideális, használatához hallásvédelem viselése nem szükséges. A STIHL gyorsláncfeszítésnek köszönhetően a lánc feszítése egyszerűen, szerszám használata nélkül elvégezhető. A STIHL AP rendszerhez tartozó gépeket mindennapi, akár nehéz időjárási körülmények közti, professzionális használatra tervezték. Ezek a gépek az IPX4 vízállósági besorolással rendelkeznek, amely a belső teszteken vizsgált cseppállóságot igazolja. FONTOS: Az MSA 161 T akkumulátoros fagondozó fűrészt kifejezetten fagondozáshoz, szakképzett felhasználók részére tervezték!| Max. feszültség | 40 V |
|---|---|
| Névleges feszültség | 36 V |
| Teljesítményfelvétel (kW) | 1,25 kW |
| Teljesítmény (kW) | 1 kW |
| Akkumulátorrendszer | AP |
| Tömeg | 2,5 kg |
| Vezetőlemezhossz | 30 cm |
| Horonyszélesség | 1,1 mm |
| Láncosztás | 1/4"P |






