A láncfűrész tartozékai:
- Stihl vezetőlemez 35cm 1,1 mm 1/4″
- Stihl fűrészlác 72szem 1,1 mm 1/4″P
- Stihl láncvédő
- Stihl kombikulcs
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
215 990,00 Ft Original price was: 215 990,00 Ft.193 990,00 FtCurrent price is: 193 990,00 Ft.
Készleten
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
EXTRA KÖNNYŰ FAGONDOZÓ MOTORFŰRÉSZ
A mindössze 2,6 kg-os tömegével a nagy teljesítményű STIHL MS 151 TC-E a legkönnyebb benzinmotoros láncfűrész a STIHL kínálatában. A szakképzett felhasználók számára tervezett speciális láncfűrész ideális a sokoldalú faápolási munkákhoz. A jól irányítható géppel a nyesési munkák szűk helyeken is hatékonyan elvégezhetők. A kis tömeg ergonomikus és erőkímélő munkavégzést tesz lehetővé. További termékjellemzők:- Egyszerű, erőkímélő indítási folyamat a kézi üzemanyag-szivattyúnak és a STIHL ErgoStartnak köszönhetően
- STIHL 2-MIX motor a nagyobb vágásteljesítményért
- 1/4″ PM3 fűrészlánc a precíz vágások érdekében
- Erőkímélő munkavégzés a STIHL antivibrációs rendszernek köszönhetően
| Lökettérfogat | 23,6 cm³ |
|---|---|
| Teljesítmény (kW) | 1,10 kW |
| Teljesítmény (LE) | 1,50 LE |
| Motortípus | 2-MIX |
| Tömeg | 3,0 kg |
| Vezetőlemezhossz | 35 cm |
| Horonyszélesség | 1,1 mm |
| Láncosztás | 1/4"P |




