A láncfűrész tartozékai:
- Stihl vezetőlemez 45cm 1,6 mm 3/8″
- Stihl fűrészlác 66szem 1,6 mm 3/8″
- Stihl láncvédő
- Stihl kombikulcs
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
418 990,00 Ft Original price was: 418 990,00 Ft.369 990,00 FtCurrent price is: 369 990,00 Ft.
Készleten
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
SOKOLDALÚ HASZNÁLATRA TERVEZETT LÁNCFŰRÉSZ
A STIHL M-Tronic rendszerrel rendelkező, kiváló gyorsulású STIHL MS 362 professzionális láncfűrész a hideg- és melegindítás-érzékelésnek köszönhetően mindig optimális motorteljesítményt nyújt. A mennyiségszabályozású olajpumpa hatékony olajfogyasztást garantál. Az MS 362 benzines láncfűrész további termékjellemzői:- Hatékonyabb működés a STIHL négycsatornás technológiának köszönhetően.
| Lökettérfogat | 59 cm³ |
|---|---|
| Teljesítmény (kW) | 3,50 kW |
| Teljesítmény (LE) | 4,8 LE |
| Motortípus | 2-MIX |
| Tömeg | 5,6 kg |
| Vezetőlemezhossz | 45 cm |
| Horonyszélesség | 1,6 mm |
| Láncosztás | 3/8" |






