A gép tartozékai:
- 1db Fűgyűjtő kosár
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
389 990,00 Ft Original price was: 389 990,00 Ft.350 990,00 FtCurrent price is: 350 990,00 Ft.
⌛Rendelhető
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
BENZINMOTOROS FŰNYÍRÓ GÉP FOKOZATMENTESEN ÁLLÍTHATÓ KERÉKHAJTÁSSAL
A STIHL RM 650 V benzinmotoros fűnyíró géppel akár nagyobb méretű füves területek nyírását is elvégezhetjük gyorsan és hatékonyan. A fokozatmentesen állítható kerékhajtással a nyírás sebessége a felhasználó igényeihez és a terepviszonyokhoz igazítható. A STIHL RM 650 V strapabíró alumínium házzal és megbízható, könnyű indítású motorral rendelkezik. A 48 cm-es munkaszélességnek és a központi vágásmagasság-állításnak köszönhetően a nyírási feladatok gyorsan elvégezhetők. Multi-kés a fű levágásához, összegyűjtéséhez és mulcsozásához. Az ergonomikus kialakítású, puha markolattal rendelkező komfort-tolókar a kényelmes munkavégzést segíti. A felhajtható fedelű, telítettségjelzővel rendelkező 70 literes fűgyűjtő kosár a megfelelő időpontban jelzi az ürítés esedékességét.| Lökettérfogat | 173 cm³ |
|---|---|
| Névleges Teljesítmény (kW) | 2,6 kW |
| Névleges Teljesítmény (LE) | 3,5 LE |
| Motortípus | Kohler Serie HD775 OHV SC |
| Tömeg | 46 kg |
| Munkaszélesség | 48 cm |
| Vágásmagasság | 25 – 85 mm |
| Vágásmagasság-állítás | 7 fokozatban (központi) |
| Fűgyűjtő kosár | 70 l |
További Termékajánlatok
-
Benzines Fűnyírók
RM 448.3T – Benzines Önjárós fűnyíró
332 990,00 FtOriginal price was: 332 990,00 Ft.265 990,00 FtCurrent price is: 265 990,00 Ft. Kosárba teszem -
Benzines Fűnyírók
RM 3 RT – Benzinmotoros Mulcsozó fűnyíró
298 990,00 FtOriginal price was: 298 990,00 Ft.268 990,00 FtCurrent price is: 268 990,00 Ft. Kosárba teszem -
Benzines Fűnyírók
RM 248.3 T – Benzines Önjárós fűnyíró
248 990,00 FtOriginal price was: 248 990,00 Ft.211 990,00 FtCurrent price is: 211 990,00 Ft. Kosárba teszem





