A gép tartozékai:
- 1db Fűgyűjtő kosár
- 1db Mulcsozó betét
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
201 990,00 Ft Original price was: 201 990,00 Ft.171 990,00 FtCurrent price is: 171 990,00 Ft.
Készleten
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
KÖZEPES MÉRETŰ KERTEK GONDOZÁSÁHOZ IDEÁLIS
Közepes méretű füves területek hatékony nyírásához a STIHL RM 248 benzinmotoros fűnyíró gép ideális választás. A jó ár-érték arányú, könnyen kezelhető, belépő szintű modell 46 cm-es munkaszélességgel rendelkezik. A könnyű indítású motornak köszönhetően a gép egyszerűen beindítható, és akár 1200 m2 nagyságú füves terület is könnyedén lenyírható. Az állítható magasságú komfort-tolókar kényelmes és ergonomikus kezelést biztosít. A központi, 7 fokozatú vágásmagasság-állítás 20-100 mm közti vágásmagasságot tesz lehetővé. Az alapfelszereltségben oldalsó kidobással, mulcsozó ékkel és multi-késsel rendelkező modell fűnyírásra és mulcsozásra is egyaránt alkalmas. A nyesedék a fűgyűjtő kosárba gyűjthető vagy oldalsó kidobással szétteríthető a gyepen. Az RM 248 modell 52 literes, telítettségjelzős fűgyűjtő kosárral rendelkezik.| Lökettérfogat | 127 cm³ |
|---|---|
| Névleges Teljesítmény (kW) | 1,8 kW |
| Névleges Teljesítmény (LE) | 2,5 LE |
| Motortípus | EVC 205 |
| Tömeg | 30 kg |
| Munkaszélesség | 46 cm |
| Vágásmagasság | 20 – 100 mm |
| Vágásmagasság-állítás | 7 fokozatban (központi) |
| Fűgyűjtő kosár | 52 l |
További Termékajánlatok
-
Benzines Fűnyírók
RM 453.3V – Benzines Önjárós fűnyíró
389 990,00 FtOriginal price was: 389 990,00 Ft.311 990,00 FtCurrent price is: 311 990,00 Ft. Kosárba teszem -
Benzines Fűnyírók
RM 253.3 T – Benzines Önjárós fűnyíró
281 990,00 FtOriginal price was: 281 990,00 Ft.239 990,00 FtCurrent price is: 239 990,00 Ft. Kosárba teszem -
Benzines Fűnyírók
RM 3 RT – Benzinmotoros Mulcsozó fűnyíró
298 990,00 FtOriginal price was: 298 990,00 Ft.268 990,00 FtCurrent price is: 268 990,00 Ft. Kosárba teszem -
Benzines Fűnyírók
RM 248.3 T – Benzines Önjárós fűnyíró
248 990,00 FtOriginal price was: 248 990,00 Ft.211 990,00 FtCurrent price is: 211 990,00 Ft. Kosárba teszem







