A gép tartozékai:
- 1db Fűgyűjtő kosár
- 1db Mulcsozó betét
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
181 990,00 Ft Original price was: 181 990,00 Ft.145 990,00 FtCurrent price is: 145 990,00 Ft.
Készleten
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
FORDULÉKONY BENZINMOTOROS FŰNYÍRÓ GÉP KÖZEPES MÉRETŰ FÜVES TERÜLETEKHEZ
A fordulékony STIHL RM 443 fűnyíróval ideális választás a közepes méretű füves területek nyírásához. A 41 cm-es munkaszélesség, a könnyen gördülő kerekek és a könnyű polimer ház kiváló manőverezhetőséget biztosítanak. Alapfelszereltségben könnyű indítású motorral, multi-késsel, oldalsó kidobással és mulcsozó funkcióval. A nyesedék összegyűjthető vagy az oldalsó kidobásnak köszönhetően a területen szétteríthető. Az állítható magasságú komfort tolókar kényelmes és ergonomikus fűnyírást biztosít. Az optimális vágásmagasság a központi vágásmagasság-állítás segítségével hét fokozatban (20-100 mm) állítható be. A felhajtható fedelű, telítettségjelzővel rendelkező 52 literes fűgyűjtő kosár a megfelelő időpontban jelzi az ürítés esedékességét.| Lökettérfogat | 139 cm³ |
|---|---|
| Névleges Teljesítmény (kW) | 2,1 kW |
| Névleges Teljesítmény (LE) | 2,8 LE |
| Motortípus | EVC 200 C |
| Tömeg | 28 kg |
| Munkaszélesség | 41 cm |
| Vágásmagasság | 20 – 100 mm |
| Vágásmagasság-állítás | 7 fokozatban (központi) |
| Fűgyűjtő kosár | 52 l |
További Termékajánlatok
-
Benzines Fűnyírók
RM 253.3 T – Benzines Önjárós fűnyíró
281 990,00 FtOriginal price was: 281 990,00 Ft.239 990,00 FtCurrent price is: 239 990,00 Ft. Kosárba teszem -
Benzines Fűnyírók
RM 248.3 T – Benzines Önjárós fűnyíró
248 990,00 FtOriginal price was: 248 990,00 Ft.211 990,00 FtCurrent price is: 211 990,00 Ft. Kosárba teszem -
Benzines Fűnyírók
RM 448.3T – Benzines Önjárós fűnyíró
332 990,00 FtOriginal price was: 332 990,00 Ft.265 990,00 FtCurrent price is: 265 990,00 Ft. Kosárba teszem




