A gép tartozékai:
- 1db Fűgyűjtő kosár
- 1db Mulcsozó betét
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
200 990,00 Ft Original price was: 200 990,00 Ft.188 990,00 FtCurrent price is: 188 990,00 Ft.
⌛Rendelhető
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
A STIHL RM 443 KOMPAKT BENZINMOTORS FŰNYÍRÓ KIVÁLÓ VÁLASZTÁS KÖZEPES MÉRETŰ FÜVES TERÜLETEK NYÍRÁSÁHOZ
A 41 cm-es munkaszélesség, a könnyű polimer ház és a gördülékeny kerekek kiemelkedő manőverezhetőséget biztosítanak. A fix sebességű kerékhajtás megkönnyíti az emelkedők és nagyobb füves területek nyírását, minimalizálva a felhasználó erőfeszítéseit. Az alapfelszereltség tartalmazza a könnyű indítású motort, a multi-kést, az oldalsó kidobást és a mulcsozó funkciót, így a gép többféle munkafeladatra is alkalmas. A lenyírt fű a 52 literes, telítettségjelzővel ellátott fűgyűjtő kosárba gyűjthető, vagy az oldalsó kidobás révén egyenletesen eloszlatható a területen. Az állítható magasságú komfort tolókar kényelmes, ergonomikus használatot biztosít, míg a központi, hét fokozatban állítható vágásmagasság (20-100 mm) lehetővé teszi a tökéletes vágási eredmény elérését. A felhajtható fedelű fűgyűjtő kosár egyszerű ürítést biztosít, és időben jelzi, ha megtelt.| Lökettérfogat | 139 cm³ |
|---|---|
| Névleges Teljesítmény (kW) | 2,1 kW |
| Névleges Teljesítmény (LE) | 2,8 LE |
| Motortípus | EVC 200 C |
| Tömeg | 30 kg |
| Munkaszélesség | 41 cm |
| Vágásmagasság | 20 – 100 mm |
| Vágásmagasság-állítás | 7 fokozatban (központi) |
| Fűgyűjtő kosár | 52 l |
További Termékajánlatok
-
Benzines Fűnyírók
RM 253.3 – Benzines fűnyíró
234 990,00 FtOriginal price was: 234 990,00 Ft.199 990,00 FtCurrent price is: 199 990,00 Ft. Kosárba teszem -
Benzines Fűnyírók
RM 650.0V – Benzines Önjárós fűnyíró
389 990,00 FtOriginal price was: 389 990,00 Ft.350 990,00 FtCurrent price is: 350 990,00 Ft. Kosárba teszem





