A gép tartozékai:
- 1db Fűgyűjtő kosár
- 1db Mulcsozó betét
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
332 990,00 Ft Original price was: 332 990,00 Ft.265 990,00 FtCurrent price is: 265 990,00 Ft.
⌛Rendelhető
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
KÖZEPES MÉRETŰ FÜVES TERÜLETEK KÉNYELMES NYÍRÁSÁHOZ
A STIHL RM 448 T benzinmotoros fűnyíró gép ideális a közepes méretű füves területek nyírásához. A fix sebességű kerékhajtással az emelkedők is kényelmesen nyírhatók. Alapfelszereltségben oldalsó kidobással és mulcsozó funkcióval. A nyesedék összegyűjthető vagy az oldalsó kidobásnak köszönhetően a területen szétteríthető.
A 46 cm-es munkaszélesség, a könnyen gördülő kerekek és a strapabíró polimer ház hatékony munkavégzést tesznek lehetővé. Az optimális vágásmagasság a központi vágásmagasság-állítás segítségével hét fokozatban (20-100 mm) állítható be. A felhajtható fedelű, telítettségjelzővel rendelkező 52 literes fűgyűjtő kosár a megfelelő időpontban jelzi az ürítés esedékességét. Az állítható magasságú komfort tolókar kényelmes és ergonomikus fűnyírást biztosít.
| Lökettérfogat | 166 cm³ |
|---|---|
| Névleges Teljesítmény (kW) | 2,6 kW |
| Névleges Teljesítmény (LE) | 3,5 LE |
| Motortípus | EVC 300.1 |
| Tömeg | 32 kg |
| Munkaszélesség | 46 cm |
| Vágásmagasság | 20 – 100 mm |
| Vágásmagasság-állítás | 7 fokozatban (központi) |
| Fűgyűjtő kosár | 52 l |
További Termékajánlatok
-
Benzines Fűnyírók
RM 3 RT – Benzinmotoros Mulcsozó fűnyíró
298 990,00 FtOriginal price was: 298 990,00 Ft.268 990,00 FtCurrent price is: 268 990,00 Ft. Kosárba teszem -
Benzines Fűnyírók
RM 253.3 T – Benzines Önjárós fűnyíró
281 990,00 FtOriginal price was: 281 990,00 Ft.239 990,00 FtCurrent price is: 239 990,00 Ft. Kosárba teszem -
Benzines Fűnyírók
RM 655.0V – Benzines Önjárós fűnyíró
471 990,00 FtOriginal price was: 471 990,00 Ft.424 990,00 FtCurrent price is: 424 990,00 Ft. Kosárba teszem





