A gép tartozékai:
- 1db Fűgyűjtő kosár
- 1db Mulcsozó betét
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
234 990,00 Ft Original price was: 234 990,00 Ft.199 990,00 FtCurrent price is: 199 990,00 Ft.
Készleten
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
KÖZEPES MÉRETŰ FÜVES TERÜLETEK NYÍRÁSÁHOZ IDEÁLIS
Az 51 cm-es munkaszéleségű RM 253 benzinmotoros fűnyíró géppel akár 1800 m2 nagyságú füves terület is könnyedén lenyírható. A könnyű indítású motornak köszönhetően a gép egyszerűen beindítható. Az állítható magasságú komfort-tolókar kényelmes és ergonomikus kezelhetőséget biztosít. A központi, 7 fokozatú vágásmagasság-állítás 20-100 mm közti vágásmagasságot tesz lehetővé. Az alapfelszereltségben oldalsó kidobással, mulcsozó adapterrel és multi-késsel rendelkező modell fűnyírásra és mulcsozásra is egyaránt alkalmas. A nyesedék a fűgyűjtő kosárba gyűjthető vagy oldalsó kidobással szétteríthető a gyepen. Az RM 253 modell 55 literes, telítettségjelzős fűgyűjtő kosárral rendelkezik.| Lökettérfogat | 127 cm³ |
|---|---|
| Névleges Teljesítmény (kW) | 1,8 kW |
| Névleges Teljesítmény (LE) | 2,5 LE |
| Motortípus | EVC 205 |
| Tömeg | 31 kg |
| Munkaszélesség | 51 cm |
| Vágásmagasság | 20 – 100 mm |
| Vágásmagasság-állítás | 7 fokozatban (központi) |
| Fűgyűjtő kosár | 55 l |
További Termékajánlatok
-
Benzines Fűnyírók
RM 443.3 – Benzines fűnyíró
181 990,00 FtOriginal price was: 181 990,00 Ft.145 990,00 FtCurrent price is: 145 990,00 Ft. Kosárba teszem -
Benzines Fűnyírók
RM 655.0V – Benzines Önjárós fűnyíró
471 990,00 FtOriginal price was: 471 990,00 Ft.424 990,00 FtCurrent price is: 424 990,00 Ft. Kosárba teszem -
Benzines Fűnyírók
RM 248 – Benzines fűnyíró
201 990,00 FtOriginal price was: 201 990,00 Ft.171 990,00 FtCurrent price is: 171 990,00 Ft. Kosárba teszem -
Benzines Fűnyírók
RM 443.3 T – Benzines Önjárós fűnyíró
200 990,00 FtOriginal price was: 200 990,00 Ft.188 990,00 FtCurrent price is: 188 990,00 Ft. Kosárba teszem





