SZÁLLÍTÁSSAL KAPCSOLATOS
INFORMÁCIÓK:
A fűnyírótraktor szállítása saját teherautóval történik.
A szállítás részleteiről és esetleges egyeztetéséről, vegye fel velünk a kapcsolatot az alábbi elérhetőségek egyikén:
A szállítás költsége 100 km-en belül ingyenes, 100 km felett, 250 Ft/km.
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
1 647 990,00 Ft Original price was: 1 647 990,00 Ft.1 483 990,00 FtCurrent price is: 1 483 990,00 Ft.
⌛Rendelhető
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
NAGYOBB FÜVES TERÜLETEK ÉS PARKOK HATÉKONY GONDOZÁSÁHOZ
A STIHL RT 5097 fűnyíró traktor tökéletes választás a nagyobb füves területek gyors és hatékony nyírásához. A központi vágásmagasság-állítással a vágásmagasság beállítása több fokozatban (30-100 mm) lehetséges. Az elektromágneses késkuplung segítségével a nyírószerkezet kései a műszerfalon elhelyezett kapcsolóval könnyedén ki- és bekapcsolhatók. A precíz szegélynyírás érdekében a gyűjtő-terelő rendszer a szélső fűszálakat is a kések alá hajtja. A 250 literes, ívelt formájú fűgyűjtő kosár egy mozdulattal, a vezetőülésben ülve, kényelmesen kiüríthető. A külön rendelhető tartozékként kapható mulcsozó készlettel a STIHL RT 5097 fűnyíró traktor mulcsozásra is használható.a| Lökettérfogat | 452 cm³ |
|---|---|
| Teljesítmény (kW) | 8,2 kW |
| Teljesítmény (LE) | 11,1 LE |
| Motortípus | EVC 4000 |
| Meghajtás | Hidrosztatikus |
| Tömeg | 228 kg |
| Munkaszélesség | 95 cm |
| Vágásmagasság | 30 – 100 mm |
| Szélesség nyírószerkezettel | 101 cm |
| Fűgyűjtő kosár űrtartalma | 250 l |
További Termékajánlatok
-
Fűnyíró Traktorok
RT 4112 SZ – Fűnyíró traktor
1 750 990,00 FtOriginal price was: 1 750 990,00 Ft.1 575 990,00 FtCurrent price is: 1 575 990,00 Ft. Kosárba teszem -
Fűnyíró Traktorok
RT 6112 ZL – Fűnyíró Traktor (fűgyűjtős)
2 471 990,00 FtOriginal price was: 2 471 990,00 Ft.2 224 990,00 FtCurrent price is: 2 224 990,00 Ft. Kosárba teszem






