SZÁLLÍTÁSSAL KAPCSOLATOS
INFORMÁCIÓK:
A fűnyírótraktor szállítása saját teherautóval történik.
A szállítás részleteiről és esetleges egyeztetéséről, vegye fel velünk a kapcsolatot az alábbi elérhetőségek egyikén:
A szállítás költsége 100 km-en belül ingyenes, 100 km felett, 250 Ft/km.
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
1 338 990,00 Ft Original price was: 1 338 990,00 Ft.1 205 990,00 FtCurrent price is: 1 205 990,00 Ft.
Készleten
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
FORDULÉKONY FŰNYÍRÓ TRAKTOR OLDALSÓ KIDOBÁSSAL
A kompakt kialakítású STIHL RT 4097 SX fűnyíró traktor ideális a nagy területek hatékony és időtakarékos nyírásához, a fűgyűjtő kosár gyakori ürítése nélkül. Az oldalsó kidobás lehetővé teszi a füves területek egyetlen munkamenetben történő nyírását. Az előre- és hátramenet kapcsolása a kormány melletti karral történik, így csak egy hagyományos gázpedált kell kezelni. A kényelmet az alacsony padló és a tágas lábtér is támogatják. A szerszám nélkül állítható vezetőülés, az ergonomikus kialakítású kormánykerék és a könnyen hozzáférhető kezelőszervek is hozzájárulnak a kényelmes munkavégzéshez. A nyírószerkezet kései kényelmesen, a vezetőülésben ülve állíthatók. A gyűjtő-terelő rendszer a szélső fűszálakat is a kések alá hajtja.| Lökettérfogat | 452 cm³ |
|---|---|
| Teljesítmény (kW) | 8,9 kW |
| Teljesítmény (LE) | 12,1 LE |
| Motortípus | EVC 4000 |
| Meghajtás | Hidrosztatikus |
| Tömeg | 197 kg |
| Munkaszélesség | 95 cm |
| Vágásmagasság | 35 – 90 mm |
| Szélesség nyírószerkezettel | 116 cm |
További Termékajánlatok
-
Fűnyíró Traktorok
RT 4112 SZ – Fűnyíró traktor
1 750 990,00 FtOriginal price was: 1 750 990,00 Ft.1 575 990,00 FtCurrent price is: 1 575 990,00 Ft. Kosárba teszem -
Fűnyíró Traktorok
RT 6112 ZL – Fűnyíró Traktor (fűgyűjtős)
2 471 990,00 FtOriginal price was: 2 471 990,00 Ft.2 224 990,00 FtCurrent price is: 2 224 990,00 Ft. Kosárba teszem





