RM 453.3V – Benzines Önjárós fűnyíró
Sale!

A gép tartozékai:
- 1db Fűgyűjtő kosár
- 1db Mulcsozó betét
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
389 990,00 Ft Original price was: 389 990,00 Ft.311 990,00 FtCurrent price is: 311 990,00 Ft.
⌛Rendelhető
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
BENZINMOTOROS FŰNYÍRÓ, IDEÁLIS VÁLASZTÁS NAGYOBB FÜVES TERÜLETEK NYÍRÁSÁRA
A fokozatmentesen állítható kerékhajtás lehetővé teszi, hogy a nyírás sebességét a felhasználó igényeihez és a terepviszonyokhoz igazítsa, így még kényelmesebbé és hatékonyabbá téve a munkavégzést. Az erős motor gyors és megbízható munkát biztosít nagyobb területeken is. Az alaptartozékként elérhető multi-kés egyszerre alkalmas fűnyírásra, összegyűjtésre és mulcsozásra. A levágott nyesedék összegyűjthető a 55 literes, telítettségjelzővel ellátott fűgyűjtő kosárba, vagy az oldalsó kidobás funkcióval egyenletesen szétteríthető a gyepen. Az 51 cm-es munkaszélesség, a robusztus polimer ház és a könnyen futó kerekek biztosítják a hatékony és gyors nyírást. A központi vágásmagasság-állítás hét fokozatban (20-100 mm) teszi lehetővé az optimális vágási magasság beállítását. Az állítható magasságú komfort-tolókar ergonomikus kezelést és kényelmes munkavégzést garantál.| Lökettérfogat | 166 cm³ |
|---|---|
| Névleges Teljesítmény (kW) | 2,6 kW |
| Névleges Teljesítmény (LE) | 3,5 LE |
| Motortípus | EVC 300.1 |
| Tömeg | 33 kg |
| Munkaszélesség | 51 cm |
| Vágásmagasság | 20 – 100 mm |
| Vágásmagasság-állítás | 7 fokozatban (központi) |
| Fűgyűjtő kosár | 55 l |
További Termékajánlatok
-
Benzines Fűnyírók
RM 248.3 T – Benzines Önjárós fűnyíró
248 990,00 FtOriginal price was: 248 990,00 Ft.211 990,00 FtCurrent price is: 211 990,00 Ft. Kosárba teszem -
Benzines Fűnyírók
RM 448.3T – Benzines Önjárós fűnyíró
332 990,00 FtOriginal price was: 332 990,00 Ft.265 990,00 FtCurrent price is: 265 990,00 Ft. Kosárba teszem -
Benzines Fűnyírók
RM 253.3 T – Benzines Önjárós fűnyíró
281 990,00 FtOriginal price was: 281 990,00 Ft.239 990,00 FtCurrent price is: 239 990,00 Ft. Kosárba teszem



