A gép tartozékai:
- 1db STIHL Vezetőlemez 30cm 1,1 mm 1/4″
- 1db STIHL Fűrészlánc 64szem 1,1 mm 1/4″P
- 1db Láncvédő
- 1db Kombikuls
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
461 990,00 Ft Original price was: 461 990,00 Ft.415 990,00 FtCurrent price is: 415 990,00 Ft.
Készleten
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
NAGY TELJESÍTMÉNYŰ ÉS HATÉKONY MAGASSÁGI ÁGNYESŐ
Nagy teljesítményű, STIHL 4-MIX motorral rendelkező benzines magassági ágnyeső gyümölcsösök gondozásához és professzionális faápoláshoz. 3⁄8″ P fűrészlánc, könnyű és kompakt hajtómű, strapabíró ágkampó. Könnyen irányítható a profi, gyorszáras, teleszkópos szárnak köszönhetően. Teljes hossz: 270 – 390 cm
| Lökettérfogat | 36,3 cm³ |
|---|---|
| Teljesítmény (kW) | 1,40 kW |
| Teljesítmény (LE) | 1,9 LE |
| Tömeg | 7,9 kg |
| Motortípus | 4-MIX |
| Max.Géphossz | 390 cm |
| Vezetőlemezhossz | 30 cm |
| Horonyszélesség | 1,1 mm |
| Láncosztás | 1/4"P |





