A gép tartozékai:
- 1db STIHL Vezetőlemez 30cm 1,1 mm 1/4″
- 1db STIHL Fűrészlánc 64szem 1,1 mm 1/4″P
- 1db Láncvédő
- 1db Kombikuls
- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
415 990,00 Ft Original price was: 415 990,00 Ft.373 990,00 FtCurrent price is: 373 990,00 Ft.
Készleten
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
ERŐTELJES MAGASSÁGI ÁGNYESŐ SOKOLDALÚ HASZNÁLATRA
A STIHL HT 105 benzinmotoros magassági ágnyeső ideális gyümölcsösök gondozásához és professzionális faápoláshoz. Segítségével az elhalt ágak, gallyak könnyedén eltávolíthatók, valamint a gyümölcsfák nyesése is elvégezhető. A STIHL 4-MIX motor nemcsak nagy teljesítményű, hanem alacsony károsanyag-kibocsátású is. A motor a kézi üzemanyagszivattyúnak és az automatikus dekompressziónak köszönhetően gyorsan és egyszerűen indítható. A könnyű, mégis robusztus magnézium hajtómű erőkímélő munkavégzést biztosít. Az egy kézzel irányítható többfunkciós fogantyúval a gép kényelmesen használható. A profi, gyorszáras, teleszkópos szárnak köszönhetően az ágnyeső könnyen irányítható. A HT 105 teljes hossza 270 – 390 cm, így az akár 5 m magasságban lévő faágak is gond nélkül levághatók. A házon elhelyezett ágkampó segítségével a nyesedék könnyedén eltávolítható. A nyesés során keletkező forgács oldalra történő kivezetése megakadályozza az elakadást. STIHL antivibrációs rendszer az erőkímélő munkavégzés érdekében. A maximális vágástejesítmény eléréséhez 1/4″ PM3 fűrészlánc használatát javasoljuk.| Lökettérfogat | 31,4 cm³ |
|---|---|
| Teljesítmény (kW) | 1,05 kW |
| Teljesítmény (LE) | 1,40 LE |
| Tömeg | 7,9 kg |
| Motortípus | 4-MIX |
| Max.Géphossz | 390 cm |
| Vezetőlemezhossz | 30 cm |
| Horonyszélesség | 1,1 mm |
| Láncosztás | 1/4"P |




