- Gyors Szállítás 1-2 nap
- Garancia Minden Termékre
- Hivatalos STIHL viszonteladó
144 990,00 Ft Original price was: 144 990,00 Ft.129 990,00 FtCurrent price is: 129 990,00 Ft.
Készleten
A készleten jelzett termék szállítási ideje 1-2 munkanap, míg a Rendelhető státuszú termék szállitási ideje ettől eltérő akár, 5-7 munkanap is lehet.
Az itt feltüntetett szállítási idők csak tájékoztató jellegűek.
SOKOLDALÚ HASZNÁLATRA ALKALMAS VÍZSZIVATTYÚ
A STIHL WP 300 benzinmotoros szivattyú tavakból, folyókból történő víz átszivattyúzására, alagsori helységek, aknák, víztelenítésére alkalmas, valamint mezőgazdaságban történő használatra ideális. A szivattyú max. áramlási sebessége 615 l/min, max. szívómagassága 7 m és a max. nyomásmagassága 33 m. A STIHL WP 300 nagy teljesítményű és megbízható négyütemű motorral rendelkezik. A szivató használata megkönnyíti a hidegindítást. A szivattyú robusztus váza jó stabilitást biztosít a különböző felületeken, és megvédi a sérülésektől. A gép 2″-os csatlakozómérettel rendelkezik. A beépített vízszűrő megvédi a szivattyút a vízben lévő szennyeződések okozta károsodástól. A szívó- és nyomótömlő nem része a szállítási egységnek. FONTOS: A felszíni vizekből történő vízkivételkor a helyi előírásokat be kell tartani!| Lökettérfogat | 212 cm³ |
|---|---|
| Teljesítmény (kW) | 4,40 kW |
| Teljesítmény (LE) | 6,0 LE |
| Motortípus | EHC 605 |
| Tömeg | 26 kg |
| Csőcsatlakozó (Coll) | 2 |
| Max. átfolyási kapacitás | 37 m³/h |
| Max. átfolyás | 615 l/perc |
| Max. nyomásmagasság | 33 m |
| Max. szívómagasság | 7 m |
További Termékajánlatok
-
Vízszivattyúk
WP 600 – Benzines vízszivattyú
164 990,00 FtOriginal price was: 164 990,00 Ft.148 990,00 FtCurrent price is: 148 990,00 Ft. Kosárba teszem

